Vitammy Dino růžový + Smart Kid hodinky

Jako pro dospělé. Vitammy Dino poskytuje dětem stejnou úroveň hygieny jako dospělým díky pokročilým sonickým zubním kartáčkům při zachování naprosté bezpečnosti. Umožňuje  plně...
1 124 Kč
Doprava 128 Kč,Do týdne
Doporučená nabídka Kaufland.cz

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (2)

Do týdne • 1 varianta128 Kč6 606 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč93 % • 37 779 recenzíDalší informace

Popis produktu

Jako pro dospělé. Vitammy Dino poskytuje dětem stejnou úroveň hygieny jako dospělým díky pokročilým sonickým zubním kartáčkům při zachování naprosté bezpečnosti. Umožňuje  plně...

Parametry produktu

Výrobce
Typ
sonické
Napájení
akumulátorové
Dětské
ano
Časovač
ano
Počet čistících programů
3

Parametry produktu

Výrobce
Typ
sonické
Napájení
akumulátorové
Dětské
ano
Časovač
ano
Počet čistících programů
3

Popis produktu

Jako pro dospělé.

Vitammy Dino poskytuje dětem stejnou úroveň hygieny jako dospělým díky pokročilým sonickým zubním kartáčkům při zachování naprosté bezpečnosti. Umožňuje  plně využívat sonickou technologii ústní hygieny u dětí.

Až 84000 vibračních pohybů.

Nabízí velké množství úplných vibračních pohybů se sníženou energií. Maximální počet vibrací je vysoký, až 84 000, protože čím vyšší je frekvence, tím menší jsou vibrace krytu. Vibrace krytu jsou pro děti nepříjemné, proto se tvůrce těchto kartáčků postaral o tento detail a pouzdro ztlumil tak, aby bylo pohodlné.

Specializovaný, profesionální a pokročilý zubní kartáček.

Vitammy Dino je navržena s ohledem na péči o děti - s ohledem na jejich potřeby, radost, ergonomii a bezpečnost. Poskytuje dětem stejnou úroveň hygieny jako dospělým a nabízí pokročilé sonické zubní kartáčky při zachování plné bezpečnosti.

Čištění zubů nemusí být nudné.

Jedinečná forma, která upoutá pozornost a zaujme. Lehká a pohodlně se drží. Tlumené vibrace krytu. Ergonomická protiskluzová rukojeť, páteř a snadno použitelná tlačítka pro dítě. 3 programy vhodné pro děti: noční, denní a inteligentní.

Zubní kartáček Vitammy Dino byl vyvinut s cílem povzbudit děti, aby si účinně myly zuby a správně se staraly o ústní hygienu. Vysoká frekvence vibrací v kombinaci s rozsáhlým pohybem hlavy umožňuje čistit zuby, jazyk a dásně stejně jako profesionální zubní kartáčky pro dospělé.

Vitammy DINO nový spojenec v boji proti zubnímu kazu.

Vitammy Dino má speciálně tvarovanou multifunkční hlavu s pružnými vlákny se zaoblenými konci. Další silikonové výběžky a povrch na čištění jazyka zajišťují účinné odstranění nečistot a chrání jemné dětské dásně. Zabudovaný časovač vám pomůže dodržet doporučené časy čištění.

Vyrobeno z bezpečných a certifikovaných materiálů.

Zubní kartáček je vyroben z materiálů s certifikátem pro styk s potravinami. Inovativní hlava kartáčku.

Inovativní struktura hlavy měkká, zaoblená vlákna dokonale čistí zuby při péči o sklovinu. Silikonové výběžky jemně masírují dásně. Povrch pro mytí jazyka.

Bezpečnost.

 • Schválené materiály certifikované pro styk s potravinami a ústní dutinou.
 • Zaoblené tvary krytu, hlavy a konců vláken hlavy (vlákna DUPONT).
 • Speciální, jemné programy &čištění pro děti při zachování velkého množství kmitavých pohybů.

Moderní, pokročilá technologie.  Efektivní a lehká lithium-iontová baterie a dlouhá pracovní doba na jedno nabití.

Odolné a bezpečné materiály.

Profesionální sonický zubní kartáček pro trvalé zuby pro děti od 6 let s USB nabíjením VITAMMY DINO (6+). Generuje plný pohyb, stejně jako profesionální zubní kartáčky pro dospělé.

Další vlastnosti kartáčku.

 • Odnímatelný límec, který zabrání odkapávání pasty.
 • Velké silikonové tlačítko pro spuštění zubního kartáčku a změnu provozních režimů.
 • Časovač s režimem 4 x 30 s a automatickým vypnutím po 2 minutách.
 • Indikátor slabé baterie.
 • Výkonná lithium-iontová baterie nabíjená pomocí kabelu USB.
 • Dlouhá pracovní doba na jedno nabití (cca 15 dní).
 • Tichý a jemný pracovní režim.
 • Ergonomické pouzdro se silikonovou páteří, která usnadňuje držení kartáčku.
 • Voděodolná.
 • Atraktivní design a barvy - kartáček vypadá jako dinosaurus.

Zábava a bezpečnost.

Smart Kid Watch byly navrženy s ohledem na zábavu a bezpečnost.

Stylové, zaručují radost nejmenších a zároveň umožňují neustálou a diskrétní péči o děti. Jsou dostupné ve dvou barevných variantách, růžové a zelené.

Buďte v kontaktu s dítětem.

Inteligentní hodinky pro děti zajišťují maximální bezpečnost a vysoký pocit pohodlí během celého dne. Nyní budete mít neustálý kontakt s dítětem bez nutnosti navazování spojení a automatická péče o vaše dítě bude ještě jednodušší. Bezplatná dedikovaná aplikace SeTracker vám pomůže přesně definovat oblast, ve které se může vaše dítě pohybovat.

Dotykový displej.

Inteligentní hodinky mají dotykový displej, pomocí kterého se ovládají funkce hodinek. Tlačítko na sluchátku se používá k přijímání a ukončování hlasových hovorů. Tlačítko / SOS slouží jak ke spuštění hodinek, tak k rychlému volání na tísňová čísla.

Co je potřeba. < FONT size=3>K používání hodinek a všech jejich funkcí budete potřebovat 1. Micro-SIM kartu s alespoň 1 GB mobilních dat, 2. Aplikaci SeTracker na telefonu rodiče, kterou si můžete stáhnout naskenováním QR kódu.

Inteligentní dětské hodinky vitammy.

Hodinky měří čas, jsou nárazuvzdorné, mají krokoměr a bohatý balík funkcí: 10 kontaktů - uložených v hodinkách, se kterými můžete uskutečnit rychlý hlasový hovor.

SOS - V aplikaci v telefonu jsou uložena 3 čísla tísňového volání. Po stisku SOS tlačítka na hodinkách se hodinky pokusí jedno po druhém spojit s těmito uloženými čísly, dokud se to nepodaří.

Sledování okolních zvuků - aplikace dokáže navázat tiché spojení, které umožní rodiči slyšet, co se děje v prostředí dítěte.

Nerušit - můžete si nastavit 3x, kdy se nebudete moci dovolat svému dítěti - užitečné ve škole, aby zvuk hodinek během hodiny nerušil.

Rodina - zobrazuje na hodin kách čísla všech členů rodiny uložených v hodinkách.

Vypnutí na dálku - po spárování s aplikací lze fungující hodinky vypnout pouze na dálku z aplikace na telefonu .

Baterka - zabudovaná v bočním panelu hodinek

Fotoaparát - Objektiv umístěný v ciferníku vám umožní pohodlně udělat selfie fotografii.

Obsah balení:

 • 1 kartáček,
 • 1 hlava,
 • USB kabel,
 • silikonový límec,
 • hodinky
 • uživatelská příručka.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.