Oral-B iO Series 8 Violet Ametrine

NEJLEPŠÍ ČISTOTA VŮBEC od Oral-B s REVOLUČNÍ MAGNETICKOU iO TECHNOLOGIÍ pro pocit profesionálního a jemného čištění zubů...
5 749 Kč

669 g

• , zakoupeno v Alza.cz

• Účinější mechanické čištění zubů
  • , zakoupeno v Nazuby.cz

• Můj první el . kartáček, takže nemám srovnání , nicméně s tímto jsem velice spokojen.

• Skvěle čistí
    • Zuby jsou znatelně bělejší

Naprostá spokojenost, kartáček je velmi kvalitní a mé zuby září, mohu jenom doporučit,

Typ
Počet čistících programů
Tlakový senzor
UV sterilizace
669 g

Oral-B se vydává ještě dál a dostává čištění na úplně jinou úroveň. Chtěli jsme víc než čistě pokrokové technologie a špičkové provedení – umožňujeme to nejdůkladnější, nejjemnější a nejtišší čištění vašeho života. Chtěli jsme vytvořit víc než líbivý design – vznikla elegance určená pro ty nejvyhledávanější technologie.

Seznamte se s kartáčkem Oral-B iO a vyzkoušejte dosud nejlepší čištění od Oral-B.
Jeho inovativní systém magnetického pohonu iO přenáší čisticí energii jemných mikrovibrací na konce vláken, která klouzají od zubu k zubu a čištění je tak účinné a příjemné. Zdokonalený chytrý senzor tlaku chrání dásně a signalizuje, kdy si zuby čistíte správně. Součástí systému iO je také interaktivní displej OLED, který vás v reálném čase povede a umožní nastavit zubní kartáček podle vašich potřeb. Umělá inteligence v kartáčku Oral-B iO rozpoznává v ústní dutině 6 oblastí a vede prostřednictvím aplikace Oral-B tak, aby bylo čištění co nejdůkladnější. Navíc se kartáček iO dodává s magnetickou rychlonabíječkou pro rychlé nabití asi za 3 hodiny a s prémiovým cestovním pouzdrem. Zažijte čištění zubů, které uvidíte, uslyšíte a ucítíte jinak.

• NEJLEPŠÍ ČISTOTA VŮBEC od Oral-B s REVOLUČNÍ MAGNETICKOU iO TECHNOLOGIÍ pro pocit profesionálního a jemného čištění zubů
  • Kartáček iO je určen pro citlivé zuby a dásně. Kombinuje ikonickou kulatou kartáčkovou hlavu Oral-B s unikátními jemnými mikrovibracemi, takže umožňuje dosáhnout 100% zdravějších dásní už za jeden týden než běžný manuální zubní kartáček
  • CHYTRÝ SENZOR TLAKU signalizuje pomocí červené, bílé nebo zelené barvy kontrolky, zda při čištění tlačíte příliš, málo nebo správně
  • INTERAKTIVNÍ BAREVNÝ DISPLEJ OLED ukazuje důležité informace: včetně režimů čištění a připomínky výměny kartáčkové hlavy, pozdravu, když ho zapnete, a úsměvu za dobře odvedenou práci
  • MAGNETICKÁ RYCHLONABÍJEČKA zajišťuje RYCHLÉ NABITÍ ASI ZA 3 HODINY
  • 6 CHYTRÝCH REŽIMŮ pro čištění na míru: pro každodenní čištění, jemný, péče o dásně, intenzivní čištění, bělicí, super jemný
  • UMĚLÁ INTELIGENCE rozpozná váš styl čištění zubů a vede vás k co nejdůkladnějšímu čištění
  • Obsah balení: 1 rukojeť iO8 s kartáčkovou hlavou Ultimate Clean, 1 prémiové cestovní pouzdro, 1 nabíječka, 1 držák na kartáčkové hlavy

• , zakoupeno v Alza.cz

• Účinější mechanické čištění zubů

• Skvěle čistí
    • Zuby jsou znatelně bělejší

• , zakoupeno v Nazuby.cz

Již mám několikaleté zkušenosti se sonickým zubním kartáčkem od jiného výrobce.
    Tento kartáček čistí podstatně lépe. Vyhovuje mně i výběr několika režimů, hlídání správného tlaku kartáčku a zpětná vazba je milá.
    Oceňuji nízkou hmotnost kartáčku a intuitivní ovládání.
    S tímto zubním kartáčkem jsem velice spokojená.

• Možnost nastavení intenzity čištění.
    • Dlouhá výdrž baterie na jedno nabití.
    • Elegantní design.
    • Možnost propojení s aplikací.

Kartáček mě velmi mile překvapil. Líbí se mi možnost vybrat intenzitu čištění, časovač a délká výdrže baterie na jedno nabití. Možnost měnit podsvícení nebo propojení s aplikací je další z příjemných vychytávek. Určitě doporučuji!

• moznost vyberu ze 6 rezimu
    • kratka doba nabijeni - 3 hod
    • dlouha zivotnost nabite baterie - 14 dni
    • sexy design, tichy chod, cestovni pouzdro
    • senzor tlaku - barevne podsviceni
    • propojeni s aplikaci - 100 % efektivita cisteni zubu

Pouzivanim Oral-B iO jsem vyhlasila valku navstevam dentalni hygieny.
    A skore ? Vyhravam na plne care. Pani zubarka okamzite poznala, ze jsem zmenila kartacek a hlavne take zpusob cisteni vsech, opravdu vsech zubu. Po kazdem cisteni musim videt po 2 min smajlika, 100 % a medaili ;)
    Kartacek dobre padne do ruky, senzor tlaku funguje okamzite, zelena je dobra ;) Rezimy cisteni obcas stridam, uzivam si tu variabilitu.
    Kdo vaha, doporucuji vyzkouset, ja Oral-B iO rozhodne vracet nebudu :)
    Hladke zuby = bez plaku = bez kazu.

• Super desing
    • Super čištění
    • Tichý
    • Super aplikace
    • Hlavice by mohla být v barvě těla

Kartáček je příjemně tichý a krásně sedne do ruky. Velice oceňuji upozornění červeným rozsvícením při větším stlačení kartáčku. Zuby jsou krásně hladké a hlavně dlouho bez plaku. Aplikace je také super : člověk si myslí, že si zuby pořádně vyčistil, ale díky ní zjistí, že ne vždy je tomu tak. Myslím, že je to dobrá investice do zdraví svých zubů.

• Perfektní pomocník pro všechny, kteří se nedokáží uhlídat v dosažení dvou minut čištění zubů
    • Pocit perfektní čištoty
    • Tichý chod
    • Praktická krabička na cesty ve skvělém designu
    • I přes vysokou pořizovací cenu se určitě vyplatí

Jediné co mě od koupě tohoto kartáčku odrazovala poměrně vysoká pořizovací cena. Když si ale vezmu, kolik stojí časté návštěvy zubaře, tak se tato investice rouhodně vyplatí. Ja si již nedovedu představit bez tohoto pomocníka fungovat a je pro mě totální MUST HAVE.

• Magnetická nabíječka
    • Spojení s mobilní aplikací
    • Senzor Tlaku
    • Režimy Čištění

Na kartáček jsem si zvyknul hned, jsem až mile překvapen, skoro ho ani necítím při čištění zubů. Z čisticích programů si vybere každy a když ho spojíte s mobilní aplikaci tak rovnou vidíte jestli jste nějaké místo nevynechali, jestli to bylo důkladné, nebo jestli jste moc netlačili na zuby. Po 2 minutách čištění se na vás kartáček usměje.

• efektivita čištění
    • výběr režimů čištění
    • senzor tlaku na zuby/dásně s barevnou indikací
    • možnost dokoupení jemnější hlavice
    • design / barevný displej
    • nízká váha
    • výdrž baterie
    • ne vždy spolehlivá synchronizace dat offline čištění do mobilní aplikace

Toto je můj třetí elektrický kartáček Oral-B. Uchvátil mě posunem v komfortu a efektivitě čištění. Na jeho vibrace jsem si rychle zvykla a s dokoupenou měkčí hlavicí "gentle care" mi naprosto vyhovuje, a to i díky možnostem výběru režimů čištění. Líbí se mi propojení s mobilní aplikací, ve které se ukládá historie čištění a další analýzy, ale mrzí mě, že se mi údaje o offline čištění ne vždy synchronizují. Výdrž baterie je opravdu dva týdny, takže na cestování bez nabíječky ideál. Neměnila bych.