TOP 31 v kategorii Elektrické zubní kartáčky

Oral-B iO Series 10 Cosmic Black

První zubní kartáček s magnetickou technologií iO a pečetí České stomatologické komory šetrně a precizně čistí zuby k pocitu profesionální čistoty. ...
7 658 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Servatech s.r.o.

Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 359 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 2 070 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč96 % • 2 475 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant39 Kč92 % • 214 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 19 729 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma94 % • 3 710 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 39 397 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma97 % • 5 703 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 1 593 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant94 % • 26 568 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant69 Kč97 % • 47 488 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč95 % • 14 612 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč95 % • 6 176 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč95 % • 6 158 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • Více variant78 % • 5 044 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárekZdarma98 % • 3 047 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 87 095 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 57 088 recenzíDalší informace

• Chybí čeština
    • Vyšší cena

• Kontrola,, zda jsem si zuby vyčistil správně
  • , zakoupeno v Alza.cz

• Výrobek mě velmi kladně překvapil, dokonalé do posledního detailu. Spoustu funkcí vč. šikovné aplikace do mobilu, která Vás upozorní na případné nedostatky v čištění. Moderní zpracování, které Vás opravdu pozitivně překvapí. Na tomto výrobku je vidět, že si někdo dal práci a u zhotovení přemýšlel.
    • Vysoká pořizovací cena.

Spokojenost.

Tlakový senzor
UV sterilizace
Značka kvality

Revoluční technologie iO

iO je nejlepší technologie čištění zubů od Oral-B. Kombinuje jemnou energii mikrovibrujících vláken s kulatou kartáčkovou hlavou Oral-B inspirovanou zubními lékaři – to vše poháněno unikátním tichým magnetickým pohonem.
Revoluční technologie iO

Pocit profesionální čistoty

• Nejlepší čistota od Oral-B.
  • Odstraňuje až o 100 % více zubního plaku*
  • 100% zdravější dásně za 1 týden.1
  • Bělejší zuby už od 1. dne.2

1 v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem
2 odstraněním povrchových skvrn
Pocit profesionální čistoty

Neuvěřitelně důkladný, překvapivě šetrný

Patentovaná magnetická iO technologie byla pro svou prokázanou šetrnost i preciznost jako vůbec první oceněna pečetí České stomatologické komory.

Oba testované modely iO 7 a iO 8 rovněž získaly známku kvality dTest v testování 23 elektrických zubních kartáčků v únoru 2021.
Neuvěřitelně důkladný, překvapivě šetrný

Ochrana dásní

Chytrý senzor tlaku rozsvítí červenou kontrolku, když při čištění příliš tlačíte, a zelenou, když je tlak při čistění správný.
Ochrana dásní

Preciznost díky umělé inteligenci

Funkce 3D mapování s umělou inteligencí sleduje, jak si čistíte 3 plochy zubů, a vede vás, aby bylo čištění co nejdůkladnější.
Preciznost díky umělé inteligenci

S personalizací

Nabízí čištění šité na míru s detailní zpětnou vazbou vždy po každém vyčištění zubů.
S personalizací

Chytrá nabíječka iOSense

Přizpůsobí čištění přímo vašim potřebám – povede vás v reálném čase tak, abyste věděli, jak, kdy a kde si čistit zuby.
Chytrá nabíječka iOSense

Senzační

Překvapivě hladké a tiché čištění.
Vůbec nejlepší čistota od Oral-B už od 1. dne.
Senzační
Oral-B iO Series 10 Cosmic Black

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Elektrický zubní kartáček iO 10 s revoluční chytrou nabíječkou iO Sense přizpůsobuje čištění vašim potřebám a poskytuje zpětnou vazbu v reálném čase. Pomůže dokonale pokrýt zuby, dodržet dobu čištění a správný tlak, takže čištění bude úžasně jednoduché. Kombinuje jemné mikrovibrace s unikátní kulatou kartáčkovou hlavou inspirovanou zubními lékaři, která přináší pocit profesionální čistoty každý den. Aby byly výsledky nejlepší, vyměňujte kartáčkovou hlavu Oral-B iO každé 3 měsíce za novou..

Česká stomatologická komora udělila značce Oral-B pečeť za preciznost a šetrnost magnetické iO technologie. V dTest srovnání elektrických zubních kartáčků v únoru 2021 získaly modely iO 7 a iO 8 výjimečné hodnocení a pyšní se známkou kvality dTest. V neposlední řadě patří značka Oral-B k nejpoužívanější mezi zubními lékaři na světě*.
*na základě celosvětového reprezentativního vzorku zubních lékařů v průzkumech, které jsou pro společnost P&G pravidelně prováděny.

• NEJLEPŠÍ ČISTOTA VŮBEC od Oral-B s REVOLUČNÍ MAGNETICKOU iO TECHNOLOGIÍ pro pocit profesionální čistoty zubů a přizpůsobení na míru jako nikdy předtím
  • Spojení unikátní kulaté kartáčkové hlavy Oral-B iO a jemných mikrovibrací je určené pro uživatele s citlivými zuby a dásněmi. V porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem přináší svěží pocit čistoty v ústech a 100% zdravější dásně už za jeden týden
  • CHYTRÁ NABÍJEČKA SENSE poskytuje personalizované vedení a intuitivně vás provází v reálném čase, takže je čištění šité na míru vám
  • Funkce 3D MAPOVÁNÍ ZUBŮ s umělou inteligencí sleduje, jak si čistíte přední, horní a zadní plochy zubů, a vede vás tak k nejlepšímu čištění
  • INTERAKTIVNÍ BAREVNÝ DISPLEJ ukazuje důležité informace: např. režimy čištění a připomínku výměny kartáčkové hlavy, pozdrav, když ho zapnete, a úsměv za dobře odvedenou práci
  • 7 REŽIMŮ ČIŠTĚNÍ pro čištění na míru: pro každodenní čištění, jemný, péče o dásně, intenzivní čištění, bělicí, super jemný, čištění jazyka
  • CHYTRÝ SENZOR TLAKU signalizuje pomocí červené, bílé nebo zelené barvy kontrolky, zda při čištění tlačíte příliš, málo nebo správně
  • Obsah: 1 rukojeť iO10 s kartáčkovou hlavou Ultimate Clean, 1 nabíjecí cestovní pouzdro, 1 chytrá nabíječka iO Sense s 3hodinovým rychlonabíjením, 1 držák na kartáčkové hlavy

• Chybí čeština
    • Vyšší cena

• Kontrola,, zda jsem si zuby vyčistil správně
  • Koukněte na video-test nejlepších elektrických zubních kartáčků, přičemž tento model se tam umístil také. Nákupní rádce, jak vybrat a porovnání s ostatními.

Zobrazit video recenzi

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Alza.cz

• Vysoká pořizovací cena.

Spokojenost.

• perfektně čistí zuby
    • skvělý design
    • krátký kabel k podstavci
    • proprietální konektor - proč ne USB C
    • nestabilní na podstavci

• Čištění jazyka
    • Více režimů při čištění zubů
    • 3D mapování zubů
    • Nabíječka s časovým ukazatelem čištění
    • Připojení k chytrému telefonu
    • Skvělé vyčištění zuby
    • Super je cestovní pouzdro
    • Ocenila bych další náhradní kartáčky

Milujete precizně vyčištěné zuby? Kartáček Oral-B iO Series 10 je opravdu top pomocník. Velmi rychle a efektivně čistí zuby i jazyk. Nabízí 7 režimů,já nejvíce používám citlivý režim sensitive . Výhoda je ,že si kartáček pamatuje nastavení při posledním čištění. Velmi rychle se nabíjí. Po čištění se zobrazí smajlík a vy vidíte, jestli jste si čistili zuby správně. V balení je i cestovní pouzdro, to také nabijí. Za mě jsou super mikrovibrace. Já mám opravdu citlivé zuby a dásně. S tímto kartáček vymizelo i krvácení dásní. Na kartáčku i nabíječce vidíte dobu čištění. Rozhodně doporučuji.. Je dokonalý. Oceňuji i čistý a nadčasový design..

• fuknce
    • technologie
    • čistění
    • zapnutí a vypnutí

Produkt je opravdu vyhovuje i lidem, co mají celý život se zuby problém. Opravdu neuvěřitelný pocit, co jsem zažil a mám díky čistění. Neskutečná technologie a úžasný styl. Snad nejhezčí barva na kartáček, co jsem kdy viděl. Hlavně ovládání je neuvěřitelně lehké.

• , Testováno s Testuj.to

• Vydrží na jedno nabití, několik dní
    • Design
    • Magnetické nabíjení
    • Motivační aplikace
    • Pouzdro na přenos kartáčku
    • Skladný

Kartáček Oral B mě zaujmul hned po tom, co jsem ho vzala do ruky! Miluju ten design, nechala bych ho stát v koupelně už jen kvůli tomu, jak na poličce vypadá! Top je za mě i aplikace, díky které si čistím zuby o dost pečlivěji a která by podle mě - skvěle namotivovala (díky odznáčkům) i mladší generaci. Rychlost nabíjení je super a vydrží nabitý i několik dní. Co bych vyzdvihla je i přenosné a skladný pouzdro a taky to, že je to ideální parťák na cesty. Jeden že zubních kartáčků, kterému doopravdy nemám co vytknout. Doporučuji všema deseti!

• Design a tvar
    • Kontrola čištění ve 3D
    • Tichost
    • Mobilní aplikace
    • interakční funkce

Perfektní pomocník pro každodenní dentální hygienu. Kartáček iO mě ohromil svým designem a tvarem pro pohodlné držení v ruce, ale především funkcemi a výsledkem čištění zubů. Kartáček mi pomocí světla ukazuje, zda nevyvíjím zbytečně velký tlak na zuby. Díky mobilní aplikaci vidím, kde mám zuby již dokonale čisté a kde je potřeba ještě více dočistit. Na závěr nám celkový čas čištění a jeho kvalitu. kartáček mě odmění vtipným smajlíkem s úsměvem. :) Hlavice je větší, než jsem dříve znala a musím říct, že mi to moc vyhovuje. Obejme celý zub a čištění je příjemnější. Za mě dokonalý parťák.

• Kvalita
    • Ochrana dásní
    • Magnetické nabíjení
    • vyšší cena
    • čeština

Zubní kartáček Oral-B iO Series 10 je dokonalá novinka, díky kterou si zamilujete hned po prvním použití. Kartáček vám pomůže dokonale vyčistit chrup. I díky propojení s aplikací si můžete pohodlně ověřit ve 3D, kde všude jste zuby čistili. Navíc vám kartáček hlídá tlak při čištění. Díky tomu mám mnohem méně podrážděné dásně. Chytrá magnetická nabíječka nabíjí rychle a kartáček vydrží na jedno nabití opravdu dlouho. Už bych jiný kartáček nechtěla :) Určitě doporučuji vyzkoušet, opravdu stojí za to.