Foreo Issa Mini Wild Strawberry

FOREO ISSA™ mini je vhodný pro děti od 5 let, stejně jako pro dospělé, kteří upřednostňují menší hlavice kartáčků. Sonický kartáček ISSA™ mini vytváří až 9 000 kmitů vysoké...
2 942 Kč
Doprava zdarma, Do týdne
Doporučená nabídka Kaufland.cz

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do týdne • 1 variantaZdarma6 606 neověřených recenzíDalší informace

Popis produktu

FOREO ISSA™ mini je vhodný pro děti od 5 let, stejně jako pro dospělé, kteří upřednostňují menší hlavice kartáčků. Sonický kartáček ISSA™ mini vytváří až 9 000 kmitů vysoké...

Parametry produktu

Výrobce
Typ
sonické
Dětské
ano
Časovač
ano

Parametry produktu

Výrobce
Typ
sonické
Dětské
ano
Časovač
ano

Popis produktu

FOREO ISSA™ mini je vhodný pro děti od 5 let, stejně jako pro dospělé, kteří upřednostňují menší hlavice kartáčků. Sonický kartáček ISSA™ mini vytváří až 9 000 kmitů vysoké intenzity za minutu. Účinně a šetrně tak čistí zuby a dásně. Je vyrobený z rychleschnoucího, neporézního a hladkého silikonu, který je až 10 000krát odolnější vůči bakteriím než zubní kartáčky s nylonovými vlákny. elosilikonový kartáček ISSA™ mini s živým a poutavým designem je ideální pro dětskou zubní sklovinu a citlivé dásně, ale i pro dospělé, kteří upřednostňují menší hlavice kartáčků. Sonická technologie znamená, že kartáček ISSATM Hybrid pracuje s 9 000 kmity vysoké intenzity za minutu. Tak rozrušuje a odstraňuje plak způsobem šetrným ke sklovině i dásním.

ISSA™ mini se má používat stejným způsobem jako manuální kartáček na zuby. Nejlepších výsledků se dosáhne po alespoň 2minutovém čištění dvakrát denně.

Sonický kartáček ISSA™ mini vytváří až 9 000 kmitů vysoké intenzity za minutu. Účinně a šetrně tak čistí zuby a dásně. Je vyrobený z rychleschnoucího, neporézního a hladkého silikonu, který je až 10 000krát odolnější vůči bakteriím než zubní kartáčky s nylonovými vlákny.

Hlavice kartáčku se skládá z měkkých a flexibilních silikonových vláken, která nepoškozují dásně a zuby. Jsou ideální jak pro dětskou jemnější zubní sklovinu, tak i pro osoby s citlivými dásněmi. Kartáček ISSA™ mini je vhodný pro děti od 5 let.

Kartáček na zuby ISSA™ mini je stoprocentně vodotěsný, zároveň lehký a snadno přenositelný. Jedno plné nabití kartáčku vydrží až 365 použití a silikonovou hlavici je vhodné vyměnit jednou ročně (pokud si dokoupíte hybridní hlavici, tu je vhodné měnit po 6 měsících).

Revoluční sonický zubní kartáček FOREO ISSA™ mini je k dispozici v několika barevných variantách, vyberte si tu svoji.

Vlastnosti:

 • Sonická technologie pracuje s intenzivními kmity o frekvenci až 9 000 kmitů za minutu
 • Pro děti ve věku 5 a starší nebo dospělé osoby, které upřednostňují menší hlavici kartáčku
 • Smajlící pomocníci - „šťastný obličej“ a „zamračený obličej“ se rozsvěcují pro osvojení správných návyků čištění
 • 3D flexibilní hlavice kartáčku usnadňuje dosažení každé části v ústech, zatímco silikon je šetrný k jemné zubní sklovině a citlivým dásním
 • Kompaktní, lehký, ideální na cesty
 • 365 použití na 1hodinové nabití
 • Nabíjení přes USB
 • Hlavice kartáčku stačí vyměňovat jednou za rok
 • Vysoce hygienický, hypoalergenní, rychleschnoucí silikon bezpečný pro tělo se snadno čistí a zabraňuje hromadění bakterií
 • Zcela vodotěsné
 • Přerušení kmitů signalizují čas přechodu do další části úst a konec 2minutové čisticí rutiny
 • 2letá omezená záruka a 10letá záruka kvality

Co najdete v balení

 • Zubní kartáček ISSA mini (s hlavicí se silikonovým vláknem)
 • USB nabíječka
 • Návod k použití

Rozměry a hmotnost kartáčku

 • velikost: 18,4 x 7,45 x 3,75 cm
 • hmotnost kartáčku: 55 g

To nejdůležitější

Funkce pomocníka

Smajlíci, pomocníci: Po dvou minutách čištění se objeví usměvavý smajlík „Glee“. Pokud si dítě nečistilo zuby déle než 12 hodin, objeví se zamračený smajlík „Glum“. Oba smajlíci „Glee“ i „Glum“ se rozsvítí současně, pokud si dítě nečistilo zuby celé 2 minuty. Smajlíci jsou skvělí pomocníci, kteří pomáhají utvářet u dětí správné návyky v péči o ústní dutinu.

Integrovaný časovač

Kmity hlavice jsou přerušeny každých 30 sekund. Tím kartáček dává pokyn k přesunu do další čtvrtiny úst. Po 2 minutách jsou kmity přerušeny 3krát a rozbliká se LED dioda, tím kartáček upozorňuje na konec doporučené doby čištění.

Integrovaná baterie

Poskytne až 365 použití na 1hodinové nabití. 100% vodotěsný

Kartáček má krytku nabíjecícho portu a s utěsněným nabíjecím portem jej můžete použít ve sprše.

Hlava kartáčku je odnímatelná a vyměnitelná

K dispozici jsou 2 typy náhradních hlavic: 100% silikonová hlavice kartáčku a hybridní hlavice kartáčku.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.